Hodnocení obchodu

5,0 5 hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Petra | 29.01.2022
Sadu jsem kupovala jako dárek - byla jsem moc spokojená s rychlostí doručení a s celkovým zabalením (moc se mi líbila papírová krabice, ve které je sada zabalená). Sadu dostala moje sestra, která je hodně kreativní, sama často vyrábí ze dřeva .. a z dárku byla nadšená a moc jí potěšil. Hned v lednu dřevěný obrázek s majákem nakreslila a určitě už u nich doma visí na zdi. Takže díky za vše, velká spokojenost, ráda zase brzy pro někoho koupím sadu jako dárek.
A Avatar autora Adam | 27.01.2022
Ke kreativní sadě víceméně nemám žádnou připomínku, byl to dárek k vánocům a sestra již vybarvila a pověsila na zeď a byla z dárku uchvácena :-) Já bych jenom možná ocenil, kdyby bylo i více rozměrů než pouze jeden tvar a rozměr, máme doma tmavší dubové dřevo a tudíž bych preferoval tmavší verzi, nebo černě mořené dřevo jako podklad. Ale to je již hodně individuální záležitost. Jinak jsem byl s výrobkem a dodáním naprosto spokojen. :-)
M Avatar autora Monika | 27.01.2022
S objednávkou jsem byla maximálně spokojená. Byl to Vánoční dárek, pro mého kreativního přítele a udělal mu obrovskou radost <3 Nemám žádné výtky. Bude dělat radost v domácnosti :-)
T Avatar autora Tereza | 27.01.2022
Rychlé dodání, výborná kvalita produktu, moc pekne zpracovani, krasne zabaleno, krasne hladke drevo s peknou barvou. Doorucuji.
L Avatar autora Linda | 26.01.2022
S lampičkou jsem spokojená já i syn, který ji dostal pod stromeček. Výhrady nemám ani k procesu objednávky a dodání.
5 položek celkem
Zpět do obchodu

Oživí domov, zahřejí u srdce

Atmosféra hygge, síla minimalismu, duše Skandinávie. Dekorace plné originálního stylu a smysluplných hodnot. Podtrhnou jedinečnost vašeho domova a každý den vám připomenou, co je opravdu důležité.

Užijte si radost z tvorby

Odpoutejte svou kreativitu a vychutnejte si klidnou inspirativní chvíli. Vyrobte si s námi dekoraci, která bude jediná svého druhu na světě. Naše kreativní sady vás budou bavit a vašemu domovu budou slušet.

Objevte Kreativní sady

Najděte ve tmě nové kouzlo

Dekorativní lampičky přinesou do vašeho domova novou jiskru. Jsou jednoduché, a přece originální. A může z nich zářit i hluboké poselství. Vyberte si to své… nebo si ho rovnou navrhněte.

Prozkoumejte naše lampičky

Co znamená Lagom?

“Ani málo, ani moc”.

Je to přístup k životu i designu. Okouzlující svou jednoduchostí, veliký atmosférou a hodnotami. Vděčnost, skromnost, rovnováha, střídmost.

V duši i doma.

Více na našem blogu