Lampička na míru

Hledáte unikátní dárek, který zaručeně překvapí a potěší každého milovníka čistého a minimalistického designu? Jste na správném místě! Vytvořte dekorativní lampičku podle vlastní fotky nebo obrázku. 

Je to jednoduché! Jen nahrajte svou fotku, a my se o zbytek postaráme. 

Skladem
1 375 Kč –40 % 825 Kč
Kategorie: Dekorativní lampičky
Rozměry: 18 x 13 x 4 cm
Materiál: Akrylové sklo a dřevo z jasanu
Kabel: USB / DC, s přepínačem, 1 metr
Životnost diod: 10 let

Navrhněte si lampičku podle svého přání

Připravili jsme pro vás několik řad různých motivů lampiček, nejen ve skandinávském duchu. Ale možná máte vlastní vizi. Možná vidíte před očima obrázek, který by byl ve vašem domově dokonalý. Nebo chcete mít stále na očích své životní motto. Můžete.

Vymyslete si svůj text nebo vyberte obrázek. A my ho přivedeme k životu na zářivé destičce. Perfektní dárek pro vás i vaše milované.

Jen tři kroky a hotovo

1. Nahrajte fotku, obrázek nebo logo. To, podle čeho budeme tvořit. Ideálního výsledku dosáhneme, když bude v co nejvyšším rozlíšení.

2. Přidejte komentář. Máte představu, jak by lampička vašich snů měla vypadat? Chcete vybrat tvar, přidat text nebo změnit barvu? Chcete vidět něco konkrétního? Zohledníme všechna vaše přání.

3. Zkontrolujte výsledek. Jakmile návrh vaší lampičky připravíme, spojíme se s vámi a doladíme detaily.

Rozsviťte svůj domov… i duši

Dekorativní lampičky s minimalistickými motivy rozzáří každý interiér svou originální jednoduchostí. Decentně, ale s velkou grácií.

Vyberte si motiv, který s vámi bude rezonovat. A pak se jím nechte okouzlovat každý večer, každou noc.

Kvalitní dřevo a úsporné diody

Váš vybraný motiv vygravírujeme laserem na kvalitní akrylové sklo z Německa, které nejprve pro jeho dokonalý vzhled natřikrát vybrousíme. Pak přidáme stojánek z krásného českého jasanu nejvyšší kvality. A do něj ručně ukryjeme ekologické diody.

Voilá. Máme dřevěnou lampičku. Je lehká, odolná, půvabná. Spotřebovává minimum energie, svítí decentně, přesto jasně. A bude vám zpříjemňovat náladu až 10 let.

Pro kouzelnou atmosféru v obýváku i dětském pokoji

Díky jemnému světlu je lampička především dekorativní.

Hodí se pro oživení spokojených večerů pod dekou. Na poličky a skříňky, jako neobvyklý doplněk interiéru. Nebo i do dětského pokoje jako pohlazení na dobrou noc.

Dopřejte svému domovu novou jiskru

Zpět do obchodu

Oživí domov, zahřejí u srdce

Atmosféra hygge, síla minimalismu, duše Skandinávie. Dekorace plné originálního stylu a smysluplných hodnot. Podtrhnou jedinečnost vašeho domova a každý den vám připomenou, co je opravdu důležité.

Užijte si radost z tvorby

Odpoutejte svou kreativitu a vychutnejte si klidnou inspirativní chvíli. Vyrobte si s námi dekoraci, která bude jediná svého druhu na světě. Naše kreativní sady vás budou bavit a vašemu domovu budou slušet.

Objevte Kreativní sady

Najděte ve tmě nové kouzlo

Dekorativní lampičky přinesou do vašeho domova novou jiskru. Jsou jednoduché, a přece originální. A může z nich zářit i hluboké poselství. Vyberte si to své… nebo si ho rovnou navrhněte.

Prozkoumejte naše lampičky

Co znamená Lagom?

“Ani málo, ani moc”.

Je to přístup k životu i designu. Okouzlující svou jednoduchostí, veliký atmosférou a hodnotami. Vděčnost, skromnost, rovnováha, střídmost.

V duši i doma.

Více na našem blogu