Na míru

Chcete vytvořit cokoliv z naší nabídky na míru? S radostí pro vás vyrobíme unikátní dekoraci, která bude doopravdy výjimečná. Stačí jen nahrát fotku, obrázek nebo logo a my se o všechno postaráme.   

Lampička na míru
1 375 Kč –40 %
825 Kč

Hledáte unikátní dárek, který zaručeně překvapí a potěší každého milovníka čistého a minimalistického designu? Jste na správném místě! Vytvořte dekorativní lampičku podle...

787416620947
1 položek celkem
Zpět do obchodu

Oživí domov, zahřejí u srdce

Atmosféra hygge, síla minimalismu, duše Skandinávie. Dekorace plné originálního stylu a smysluplných hodnot. Podtrhnou jedinečnost vašeho domova a každý den vám připomenou, co je opravdu důležité.

Užijte si radost z tvorby

Odpoutejte svou kreativitu a vychutnejte si klidnou inspirativní chvíli. Vyrobte si s námi dekoraci, která bude jediná svého druhu na světě. Naše kreativní sady vás budou bavit a vašemu domovu budou slušet.

Objevte Kreativní sady

Najděte ve tmě nové kouzlo

Dekorativní lampičky přinesou do vašeho domova novou jiskru. Jsou jednoduché, a přece originální. A může z nich zářit i hluboké poselství. Vyberte si to své… nebo si ho rovnou navrhněte.

Prozkoumejte naše lampičky

Co znamená Lagom?

“Ani málo, ani moc”.

Je to přístup k životu i designu. Okouzlující svou jednoduchostí, veliký atmosférou a hodnotami. Vděčnost, skromnost, rovnováha, střídmost.

V duši i doma.

Více na našem blogu