Dekorativní lampičky, Strana 3

Motiv na zářící destičce. S dřevěným podstavcem. S jedinečnou aurou.

Nevšední dekorativní lampička ozdobí váš domov, jemně a decentně. Svým něžným světlem se hodí jako působivá dekorace i jako společník pro klidné snění.

Vyberte si z našich motivů ten, který promluví přímo k vaší duši. Nebo si navrhněte vlastní lampičku, která bude dokonale vaše.

MK 02867 copy
1 275 Kč

Býk září jasně a hrdě. Však má být na co hrdý, pyšní se hvězdokupami Plejády a Hyády. A kraluje mu oranžový obr Aldebaran. Možná právě on dává býkům sílu stát si za svým,...

782706698247
MK 08401 copy
1 175 Kč

Jaká tajemství ve své hloubce skrývá náš úctyhodný vesmír? A co hvězdy? Dokážeme někdy odhalit všechny záhady zářivé oblohy? Kdo ví. Můžeme o tom ale snít. Přivoňte k...

782706698384
MK 02843 copy
1 275 Kč

Souhvězdí Panny je největší ze všech souhvězdí zvěrokruhu. Tvoří ji spousta výrazných hvězd. Ta nejjasnější, Spica, je asi 8× větší než Slunce. Správná panna to má spočítané....

782706698285
Nahoru
27 položek celkem

Oživí domov, zahřejí u srdce

Atmosféra hygge, síla minimalismu, duše Skandinávie. Dekorace plné originálního stylu a smysluplných hodnot. Podtrhnou jedinečnost vašeho domova a každý den vám připomenou, co je opravdu důležité.

Užijte si radost z tvorby

Odpoutejte svou kreativitu a vychutnejte si klidnou inspirativní chvíli. Vyrobte si s námi dekoraci, která bude jediná svého druhu na světě. Naše kreativní sady vás budou bavit a vašemu domovu budou slušet.

Objevte Kreativní sady

Najděte ve tmě nové kouzlo

Dekorativní lampičky přinesou do vašeho domova novou jiskru. Jsou jednoduché, a přece originální. A může z nich zářit i hluboké poselství. Vyberte si to své… nebo si ho rovnou navrhněte.

Prozkoumejte naše lampičky

Co znamená Lagom?

“Ani málo, ani moc”.

Je to přístup k životu i designu. Okouzlující svou jednoduchostí, veliký atmosférou a hodnotami. Vděčnost, skromnost, rovnováha, střídmost.

V duši i doma.

Více na našem blogu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení