Často kladené otázky

Možnosti dopravy

Při výrobě dřevěných koleček v naší malé dílně u Zlína používáme jasanové dřevo nejvyšší kvality výhradně českého původu. Desky zpracováváme na velice přesném CNC stroji a pak brousíme natřikrát, aby jejich povrch byl hladký a příjemný na dotyk.
V pěkné dárkové krabičce naleznete ohlazenou desku s motivem inspirovaným reálným místem ve Skandinávii, namíchané akrylátové barvy, syntetický štětec, akrylový řemínek pro zavěšení a návod, který vás celým procesem tvorby provede.
Záleží na tom, jak k tomu přistoupíte. Celou desku lze vymalovat i za půlhodinu, ale nejde tady jen o to, aby byla co nejdříve obarvena. Mnohem více si proces tvorby užijete, když ho budete vnímat jako aktivitu pro odreagování a vytvoření atmosféry hygge u vás doma. Vypněte telefon a nalaďte hudbu, udělejte si voňavý šálek svého oblíbeného pití a najděte pohodlné místečko pro malování. A vychutnejte si prostou radost z barev a tvorby až do posledního tahu štětcem.
Je to těžké? Zvládnu to já nebo moje děti? Malování na dřevěnou destičku se v podstatě nijak neliší od klasického malování podle čísel. Dokonce je o něco jednodušší, protože všechna "políčka", na něž se nanáší barva, jsou mnohem větší a barev je v sadě pouze pět nebo šest. Zvládnou to proto i děti od 5 let.
Díky řemínku pro zavěšení své dílo pověste na stěnu nebo ho opřete na poličce. Můžete využít třeba i jako osobitou podložku pod hrneček.
Samozřejmě, naši nabídku neustále rozšiřujeme a rádi vám nabídneme i další Skandinávií inspirované motivy. Máte-li nějaký zajímavý nápad, rádi si ho vyslechneme a budeme se inspirovat. Pošlete nám ho prosím na info@lagom.cz.
Určitě. Všechny naše výrobky pro vás můžeme zpracovat individuálně, zohlednit vaše představy a přání a vytvořit takový dárek, který zaručeně zaujme a překvapí. Nevadí, jestli sháníte dárky pro tisíce zaměstnanců nebo jen pro jednu blízkou osobu – design na míru pro vás zařídíme již od jednoho kusu.

Zpracování objednávek a doprava

Zabalené objednávky předáváme dopravcům vždy kolem 10. hodiny ráno. Když objednávku uděláte brzy ráno, je šance, že váš balíček pošleme ještě v ten samý den. Ve všech ostatních případech vaši objednávku pošleme hned další pracovní den.
Obvyklá doba doručení je 2-3 dny ode dne odeslání. V případě, že spěcháte, napište nám prosím na e-mail info@lagom.cz a zkusíme pro vás vymyslet rychlé řešení.
Objednávky většinou vyřizujeme do jednoho pracovního dne. V případě, že se vám zdá, že nastala nějaká chyba a vaši objednávku zpracováváme příliš dlouho, napište nám prosím na info@lagom.cz.
Když je balíček už na cestě, dopravce vždy posílá číslo zásilky s odkazem pro sledování. Jestli se zpráva někde ztratila, napište nám prosím na info@lagom.cz a rychle to vyřešíme.
Na Slovensko běžně posíláme. Po domluvě můžeme balíček poslat i do jiné země. V takovém případě nám prosím napište na info@lagom.cz a najdeme vhodné řešení.
Možnosti dopravy a platby najdete zde.

Oživí domov, zahřejí u srdce

Atmosféra hygge, síla minimalismu, duše Skandinávie. Dekorace plné originálního stylu a smysluplných hodnot. Podtrhnou jedinečnost vašeho domova a každý den vám připomenou, co je opravdu důležité.

Užijte si radost z tvorby

Odpoutejte svou kreativitu a vychutnejte si klidnou inspirativní chvíli. Vyrobte si s námi dekoraci, která bude jediná svého druhu na světě. Naše kreativní sady vás budou bavit a vašemu domovu budou slušet.

Objevte Kreativní sady

Najděte ve tmě nové kouzlo

Dekorativní lampičky přinesou do vašeho domova novou jiskru. Jsou jednoduché, a přece originální. A může z nich zářit i hluboké poselství. Vyberte si to své… nebo si ho rovnou navrhněte.

Prozkoumejte naše lampičky

Co znamená Lagom?

“Ani málo, ani moc”.

Je to přístup k životu i designu. Okouzlující svou jednoduchostí, veliký atmosférou a hodnotami. Vděčnost, skromnost, rovnováha, střídmost.

V duši i doma.

Více na našem blogu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení