Často kladené otázky

Možnosti dopravy

Při výrobě dřevěných koleček v naší malé dílně u Zlína používáme jasanové dřevo nejvyšší kvality výhradně českého původu. Desky zpracováváme na velice přesném CNC stroji a pak brousíme natřikrát, aby jejich povrch byl hladký a příjemný na dotyk.
V pěkné dárkové krabičce naleznete ohlazenou desku s motivem inspirovaným reálným místem ve Skandinávii, namíchané akrylátové barvy, syntetický štětec, akrylový řemínek pro zavěšení a návod, který vás celým procesem tvorby provede.
Záleží na tom, jak k tomu přistoupíte. Celou desku lze vymalovat i za půlhodinu, ale nejde tady jen o to, aby byla co nejdříve obarvena. Mnohem více si proces tvorby užijete, když ho budete vnímat jako aktivitu pro odreagování a vytvoření atmosféry hygge u vás doma. Vypněte telefon a nalaďte hudbu, udělejte si voňavý šálek svého oblíbeného pití a najděte pohodlné místečko pro malování. A vychutnejte si prostou radost z barev a tvorby až do posledního tahu štětcem.
Je to těžké? Zvládnu to já nebo moje děti? Malování na dřevěnou destičku se v podstatě nijak neliší od klasického malování podle čísel. Dokonce je o něco jednodušší, protože všechna "políčka", na něž se nanáší barva, jsou mnohem větší a barev je v sadě pouze pět nebo šest. Zvládnou to proto i děti od 5 let.
Díky řemínku pro zavěšení své dílo pověste na stěnu nebo ho opřete na poličce. Můžete využít třeba i jako osobitou podložku pod hrneček.
Samozřejmě, naši nabídku neustále rozšiřujeme a rádi vám nabídneme i další Skandinávií inspirované motivy. Máte-li nějaký zajímavý nápad, rádi si ho vyslechneme a budeme se inspirovat. Pošlete nám ho prosím na info@lagom.cz.
Určitě. Všechny naše výrobky pro vás můžeme zpracovat individuálně, zohlednit vaše představy a přání a vytvořit takový dárek, který zaručeně zaujme a překvapí. Nevadí, jestli sháníte dárky pro tisíce zaměstnanců nebo jen pro jednu blízkou osobu – design na míru pro vás zařídíme již od jednoho kusu.

Zpracování objednávek a doprava

Zabalené objednávky předáváme dopravcům vždy kolem 10. hodiny ráno. Když objednávku uděláte brzy ráno, je šance, že váš balíček pošleme ještě v ten samý den. Ve všech ostatních případech vaši objednávku pošleme hned další pracovní den.
Obvyklá doba doručení je 2-3 dny ode dne odeslání. V případě, že spěcháte, napište nám prosím na e-mail info@lagom.cz a zkusíme pro vás vymyslet rychlé řešení.
Objednávky většinou vyřizujeme do jednoho pracovního dne. V případě, že se vám zdá, že nastala nějaká chyba a vaši objednávku zpracováváme příliš dlouho, napište nám prosím na info@lagom.cz.
Když je balíček už na cestě, dopravce vždy posílá číslo zásilky s odkazem pro sledování. Jestli se zpráva někde ztratila, napište nám prosím na info@lagom.cz a rychle to vyřešíme.
Na Slovensko běžně posíláme. Po domluvě můžeme balíček poslat i do jiné země. V takovém případě nám prosím napište na info@lagom.cz a najdeme vhodné řešení.
Možnosti dopravy a platby najdete zde.
Zpět do obchodu

Oživí domov, zahřejí u srdce

Atmosféra hygge, síla minimalismu, duše Skandinávie. Dekorace plné originálního stylu a smysluplných hodnot. Podtrhnou jedinečnost vašeho domova a každý den vám připomenou, co je opravdu důležité.

Užijte si radost z tvorby

Odpoutejte svou kreativitu a vychutnejte si klidnou inspirativní chvíli. Vyrobte si s námi dekoraci, která bude jediná svého druhu na světě. Naše kreativní sady vás budou bavit a vašemu domovu budou slušet.

Objevte Kreativní sady

Co znamená Lagom?

“Ani málo, ani moc”.

Je to přístup k životu i designu. Okouzlující svou jednoduchostí, veliký atmosférou a hodnotami. Vděčnost, skromnost, rovnováha, střídmost.

V duši i doma.

Více na našem blogu