Zakázková výroba

Originální dárek na míru? Zařídíme!

Máte zájem o výrobu jednoho z našich produktů podle vlastních představ? Chtěli byste zobrazit něco konkrétního a něco osobního? Hledáte pro vaše klienty nebo zaměstnance originální dárky nebo odměny? Pak jste tu správně!

Již od jednoho kusu

Všechny naše výrobky pro vás můžeme zpracovat individuálně, zohlednit vaše představy a přání a vytvořit takový dárek, který zaručeně zaujme a překvapí. Nevadí, jestli sháníte dárky pro tisíce zaměstnanců nebo jen pro jednu blízkou osobu – design na míru pro vás zařídíme již od jednoho kusu.

Zaujalo vás to?

To jsme rádi! Napište nám na info@lagom.cz svou stručnou představu o tom, jak by produkt měl vypadat, nebo vyplňte formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin s prvním návrhem a nabídkou a výroba může začít.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu

Oživí domov, zahřejí u srdce

Atmosféra hygge, síla minimalismu, duše Skandinávie. Dekorace plné originálního stylu a smysluplných hodnot. Podtrhnou jedinečnost vašeho domova a každý den vám připomenou, co je opravdu důležité.

Užijte si radost z tvorby

Odpoutejte svou kreativitu a vychutnejte si klidnou inspirativní chvíli. Vyrobte si s námi dekoraci, která bude jediná svého druhu na světě. Naše kreativní sady vás budou bavit a vašemu domovu budou slušet.

Objevte Kreativní sady

Co znamená Lagom?

“Ani málo, ani moc”.

Je to přístup k životu i designu. Okouzlující svou jednoduchostí, veliký atmosférou a hodnotami. Vděčnost, skromnost, rovnováha, střídmost.

V duši i doma.

Více na našem blogu